Güngören Halı Yıkama Firmaları

Güngören Halı Yıkama Fabrikaları olarak bir telefon kadar yakınız.

Dört mevsim halı yıkama hizmeti sunarak her zaman yanınızdayız.

halı temizleme şirketleri
yıkama firmaları
Güngören halı yıkama Firmaları
Güngören de ki halı yıkamacılar

Güngören Halı Yıkama


Güngören halı yıkama firmamız kurulduğu günden bu yana Güngören halkımıza kaliteli ve güvenilir halı yıkama konusunda hizmet vermektedir. Halı yıkama hizmeti kapsamında halılarınız bizimle güvendedir. Sağlıklı ve temiz bir halı yıkama inceliği için fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz. Bize gelen halılarınız yıkama öncesi belirli aşamalardan geçmeden önce halılarınızın herhangi bir yerinde yıkama riski taşıyan bölgeler kontrol edilir.

güngören halı yıkama

Bazı halılar yıkama sırasında öncesine dayalı çürüme nedeniyle makinalara takılmakta ve yırtılmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için halılarda önceden oluşan yırtılmalar ve deformeler tesit edilir. Tespit edilen yırtılmalarla veya yırtılmaya müsait olan yerlerle ilgili müşterinin halı yıkama onayı alınır.

Güngören halı yıkama fabrikaları sıralamasında en iyi halı yıkama firmaları aranırken daha önceleri referansları kontrol edilir. Biz, Erdem Halı Yıkama Fabrikası olarak kendi sistemimize kayıtlı binlerce müşteriye hitap ederken önce müşteri memnuniyeti, daha sonra kendi çıkarlarımızı düşünüyoruz. Güngören’de halı yıkama adına bildiklerimizin en iyisini yapmaya çalışıyor ve en kısa zamanda müşterilerimize dönüş sağlıyoruz. Güngörende halı yıkama yapan firmalarHalılarınızın evden alınmasından tutunda yıkanıp tekrar evinize teslim edilen geçen sürede halılarınızın başına bir şey geldiğinde sorumluluk tamamen bize aittir. Yaygın ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerlerinizden alınan halılarınız çok temiz ve sağlıklı bir şekilde yıkanıp yine aynı servis araçlarımızla kurutulmuş ve poşetli bir biçimde adresinize teslim edilmektedir. Eğer yirmi dört saat içerisinde halılarınızdan memnun kalmadığınız taktirde halılarınızı tekrar yıkamaya ücretsiz yaparak yeniden yıkama aşamasına tabii tutuyoruz.

Güngören halı yıkama fiyatları uygunluğu açısından da en uygun halı yıkama fiyatları bizdedir. Fabrikada yapılan halı yıkama ile elde yapılan yıkama arasında dağlar kadar fark vardı. Çünkü elde yıkanan halılar köpükleme sırasında yeterince durulanmadığından, halı üzerinde köpük kaldığından kuruma sırasında bu deterjan kalıntıları sıcak hava ile temas ettiğinde sarımtırak bir renk almakta ve sanki halınız hiç yıkanmamış gibi durmaktadır. Oysa tam otomatik makinalarda yıkanan halılarınız hem durulama aşamasında defalarca durulanmakta hem de yıkandıktan sonra halı sıkma makinaları ile yüksek devirde sıkıldığından içerisinde su kalmamaktadır. Sıkama makinasıyla işlem gören halılarınız sadece rutubetli olarak çıkmakta buda halı kurutma odalarında kısa sürede kurumakta ve ilk günkü gibi doğal rengini almaktadırlar.

Hizmet İlçelerimiz

Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Bakırköy ve Ataköy ilçelerimizde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Bahçelievler Halı Yıkama
Bağcılar Halı Yıkama
Güngören Halı Yıkama
Bakırköy Halı Yıkama
Aataköy Halı Yıkama

Halı Yıkama

halı temizliği

Telefonlarımız

halı yıkama telefonlarıtemizliği

Adresimiz

 • Telefon
  0 539 422 14 27
 • Telefon
  0 531 947 07 16
 • Address:
  Cumhuriyet Mahallesi Kula Sokak
  No:25
  Bahçelievler İstanbul